،”ابلاغ دستورالعمل چگونگی تایید صلاحیت و ظرفیت اشتغال اعضاء حقیقی و روش ارجاع خدمات”

پیرو ابلاغیه اخیر سازمان محترم مرکزی، متن کامل دستورالعمل چگونگی تایید صلاحیت و ظرفیت اشتغال اعضاء حقیقی و روش ارجاع خدمات و پیوست آن که با تلاش قابل تقدیر مسئولین ذی ربط تدوین گردیده است، جهت اطلاع و اتخاذ تصمیمات مقتضی از سوی اعضاء در لینک ذیل قرار گرفته است که شایسته است اعضاء محترم با مطالعه دقیق آن، در جهت اجرای بهینه، دبیرخانه سازمان را یاری نمایند.

متن دستورالعمل

پیوست شماره ۲

لذا طبق دستورالعمل مذکور فرم درخواست معرفی کارشناس (صفحه اول فایل موجود در لینک ذیل) می بایست قبل از  ارجاع هرگونه خدمتی، توسط متقاضیان محترم تکمیل و به دبیرخانه تسلیم گردد تا کارشناس مربوطه از سوی سازمان معرفی گردد. پس از معرفی کارشناس توسط سازمان، متقاضی می بایست توافقنامه را با یکی از کارشناسان معرفی شده از سوی سازمان تکمیل نموده و به دبیرخانه ارائه نماید و پس از وصول توافقنامه در دبیرخانه سازمان طی مدت زمان لازم برای ارائه طرحها و گزارشها آغاز میگردد.

فرم درخواست معرفی کارشناس و فرم مربوط به توافقنامه

لازم به ذکر است که تاریخ اجرای این دستورالعمل جهت محاسبه ظرفیت  اشتغال باقیمانده، از ابتدای سال ۱۳۹۱ و جهت محاسبه کارمزد(درصد ارجاع خدمات مهندسی ) از ۱۵ تیر ماه سال جاری تعیین گردیده است.

لذا با توجه به بند ۳-۶ – دستورالعمل فوق برنامه نوبتی بدین شرح که هر عضو دارای صلاحیت می تواند یک طرح یا گزارش به سازمان ارجاع دهد و طبق نوبت پس از اینکه تمام اعضای دارای صلاحیت یک طرح یا گزارش به دبیرخانه ارجاع نمودند نوبت ارائه طرح یا گزارش بعدی اعلام خواهد شد. لذا اعضایی که از آغاز سال جدید یک طرح یا گزارش به سازمان ارائه نموده اند باید منتظر بمانند تا نوبت بعدی توسط سازمان تعریف و اعلان  گردد. ضمنا بزودی کمیته نظارت بر نحوه نوبت بندی ارجاع کار تشکیل می گردد.

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *