“بازدید از مجتمع کارخانجات شیشه قزوین”

طبق مصوبه مورخ ۹۳/۱/۲۴ کمیته تدوین دستورالعمل­های سازمان نظام مهندسی معدن ایران، به منظور تشویق اعضا برای مشارکت در برنامه­ های بازدید فنی از معادن و صنایع معدنی کشور، مقرر گردیده به ازای هر برنامه بازدید گروهی (یک یا چند روزه) که توسط سازمان استان ترتیب داده می­شود، ۰/۲۵ امتیاز و تا سقف۱ امتیاز در بخش خدمات برجسته برای صدور پروانه اشتغال یا ارتقاء پایه منظور شود. این دستورالعمل از ابتدای سال ۱۳۹۳ قابل اجرا است.

لذا با عنایت به استقبال اعضاء از بازدید قبلی از مراحل استخراج و فرآوری مواد اولیه صنعت شیشه, سازمان استان قزوین جهت بهره مندی اعضاء محترم استان از مزایای این طرح اقدام به هماهنگی و برنامه ریزی جهت انجام یک بازدید از مجتمع کارخانجات شیشه قزوین نموده است.

متقاضیان و علاقمندان شرکت در این طرح که زیر نظر گروههای تخصصی سازمان برگزار خواهد شد می توانند حداکثر تا ۵ شهریور ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند (با عنایت به محدود بودن ظرفیت پذیرش , اولویت با اعضائی است که زودتر ثبت نام می نمایند).

محل مورد بازدید

مجتمع کارخانجات شیشه قزوین – واقع در ۳ کیلومتری جاده قزوین – رشت

 qazvin glass

زمان بازدید

روز سه شنبه ۱۱ شهریورماه, از ساعت ۱۲:۳۰ ( محل حضور متعاقبا اعلان خواهد شد) لغایت ۱۵ عصر

 

میزان شهریه

برای اعضاء پروانه دار ۲۰۰۰۰ تومان و برای اعضاء فاقد پروانه ۱۶۰۰۰ تومان

 

شرکت­ کنندگان در برنامه بازدید در صورت تمایل به کسب امتیاز مربوطه, باید گزارش تهیه و در صورت امکان همراه با پیشنهادهای اصلاحی ارائه نمایند. این گزارش­ها توسط کمیته­ های تخصصی بررسی و ضمن استفاده از پیشنهادهای اعضای بازدید کننده و انتقال آن به واحدهای مورد بازدید، کیفیت گزارش را نیز ارزیابی کنند. در پایان هر برنامه بازدید ( مشتمل بر چند واحد در یک بازدید) و تائید گروه­های تخصصی، برگ تایید  توسط رئیس سازمان استان صادر و جهت منظور نمودن امتیاز آن به کمیته تشخیص صلاحیت استان ارائه می­شود.

مدیریت آموزش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *