“بازدید از معدن بنتونیت نیاق و کارخانه کاشی الوند برگزار شد”

طبق هماهنگی و اطلاع رسانیهای قبلی در خصوص برگزاری بازدیدهای فنی و علمی دارای امتیاز برای اخذ پروانه اشتغال یا ارتقاء پایه پروانه اشتغال, در روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه با حضور ۲۲ نفر از اعضاء علاقمند سازمان, بازدید فنی از معدن بنتونیت نیاق  متعلق به شرکت  فراروی و نیز بازدید از کارخانه تولید کاشی الوند , صورت پذیرفت.

 IMG_2941

این بازدید که با سرپرستی تنی چند از اعضاء گروههای تخصصی سازمان صورت می پذیرفت, مورد توجه خاص اعضاء واقع گردید و مقرر شد که اعضاء محترم شرکت کننده ظرف ده روز پس از بازدید گزارشهای فنی خود از محلهای مورد بازدید را به دبیرخانه سازمان تحویل نمایند تا پس از بررسی برای آنها گواهی امتیاز مربوطه صادر گردد.

IMG_2945

در خاتمه روابط عمومی سازمان از کلیه عزیزانی که در برگزاری این بازدید مساعدت داشتند بویژه اعضاء شرکت کننده, مدیران و پرسنل زحمتکش معدن بنتونیت نیاق و کارخانه کاشی الوند  ( جناب مهندس آقایی , مهندس فراهانی, مهندس رشوند ملی و …) قدردانی نمودند.

IMG_2961

شایان ذکر است که اسپانسری هزینه های  بازدید فوق را جناب مهندس آقایی مدیر عامل محترم شرکت فراروی قبول زحمت فرمودند که از ایشان تشکر ویژه مینماییم.

IMG_2983

IMG_2997

روابط عمومی سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *