“بازدید از معدن و کارخانه فرآوری سیلیس”

 

DSC06536طبق هماهنگی و اطلاع رسانیهای قبلی در خصوص برگزاری بازدیدهای فنی و علمی دارای امتیاز برای اخذ پروانه اشتغال یا ارتقاء پایه پروانه اشتغال, در روز دوشنبه ۲۰ مرداد ماه با حضور حدود ۲۰ نفر از اعضاء علاقمند سازمان, بازدید فنی از معدن سیلیس شاکین و نیز بازدید از کارخانه فراوری سیلیس در منطقه خردمدشت متعلق به شرکت استخراج مواد اولیه شیشه, صورت پذیرفت.

DSC06528

این بازدید که با سرپرستی تنی چند از اعضاء گروههای تخصصی سازمان صورت می پذیرفت, مورد توجه خاص اعضاء واقع گردید و مقرر شد که اعضاء محترم شرکت کننده ظرف ده روز پس از بازدید گزارشهای فنی خود از محلهای مورد بازدید را به دبیرخانه سازمان تحویل نمایند تا پس از بررسی برای آنها گواهی امتیاز مربوطه صادر گردد.

DSC06550

دکتر نبئی که به عنوان مدیر آموزش سازمان  طراح اینگونه بازدیدها هستند با بیان مطلب فوق عنوان نمودند که این طرح در سال جاری و بر اساس ابلاغیه سازمان مرکزی آغاز گردیده و تا پایان سال برنامه های بازدید دیگری را نیز هماهنگی و اطلاع رسانی خواهند نمود.

DSC06596

در این راستا دکتر نبئی از برنامه بازدید دیگری در روز ۱۱ شهریور و از مجتمع کارخانجات شیشه قزوین خبر دادند و از اعضاء و علاقمندان سازمان دعوت نمودند تا با مراجعه به دبیرخانه سازمان ثبت نام نمایند.

در خاتمه ریاست سازمان از کلیه عزیزانی که در برگزاری این بازدید مساعدت داشتند بویژه اعضاء شرکت کننده, مدیران و پرسنل زحمتکش معدن سیلیس شاکین و مجتمع کارخانه فرآوری شرکت استخراج  ( جناب مهندس شکوهی , مهندس کاظمی, مهندس ملک پور, مهندس عباسی و مهندس نعیمی ) قدردانی نمودند.

۰

1 نظر

  • بسیار عالی.از دیدن دوستان قدیمی اقایان مهندس نبیی ومهندس کاظمی و مهندس ملک بور و مهندس عباسی ومهندس بخشی خوشحال شدم.به تمید دیدار مجدد

    ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *