“برنامه بازدیدهای فنی دارای امتیاز برای صدور پروانه اشتغال یا ارتقاء”

همانگونه که قبلا نیز به اطلاع رسیده است, طبق مصوبه مورخ ۹۳/۱/۲۴ کمیته تدوین دستورالعمل­های سازمان نظام مهندسی معدن ایران، به منظور تشویق اعضا برای مشارکت در برنامه­های بازدید فنی از معادن و صنایع معدنی کشور، مقرر شد به ازای هر برنامه بازدید گروهی( یک یا چند روزه) که توسط سازمان استان ترتیب داده می­شود، ۰/۲۵ امتیاز و تا سقف۱ امتیاز در بخش خدمات برجسته برای صدور پروانه اشتغال یا ارتقاء پایه منظور شود. این دستورالعمل از ابتدای سال ۱۳۹۳ قابل اجرا است.

لذا سازمان استان قزوین جهت بهره مندی اعضاء محترم استان از مزایای این طرح اقدام به هماهنگی و برنامه ریزی جهت انجام یک بازدید یکروزه از معدن سیلیس قرمز آباد و کارخانه فرآوری سیلیس متعلق به شرکت استخراج مواد اولیه شیشه, نموده است.

متقاضیان و علاقمندان شرکت در این طرح که زیر نظر گروههای تخصصی سازمان برگزار خوهد شد می توانند حداکثر تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند (با عنایت به محدود بودن ظرفیت پذیرش , اولویت با اعضائی است که زودتر ثبت نام می نمایند).

 Untitled.jpg

محل مورد بازدید

 معدن بزرگ سیلیس قرمز آباد و کارخانه فرآوری مواد اولیه شیشه واقع در جاده قزوین به همدان – منطقه خرمدشت

زمان بازدید

روز دوشنبه ۲۰ مرداد ماه, از ساعت ۷:۳۰ صبح (حرکت از مقابل دبیرخانه سازمان) لغایت ۱۷ عصر

میزان شهریه

(شامل بخشی از هزینه های ایاب و ذهاب, پذیرایی و ناهار)

برای اعضاء پروانه دار ۴۳۰۰۰ تومان و برای اعضاء فاقد پروانه ۳۲۰۰۰ تومان

 

شرکت­کنندگان در برنامه بازدید در صورت تمایل به کسب امتیاز مربوطه, باید از هر واحد گزارش جداگانه و در صورت امکان همراه با پیشنهادهای اصلاحی ارائه کنند. این گزارش­ها توسط کمیته­های تخصصی بررسی و ضمن استفاده از پیشنهادهای اعضای بازدیدکننده و انتقال آن به واحدهای مورد بازدید، کیفیت گزارش را نیز ارزیابی کنند. در پایان هر برنامه بازدید ( مشتمل بر چند واحد در یک بازدید) و تائید گروه­های تخصصی، برگ تایید  توسط رئیس سازمان استان صادر و جهت منظور نمودن امتیاز آن به کمیته تشخیص صلاحیت استان ارائه می­شود.

مدیریت آموزش سازمان

۰

2 نظر

 • با سلام و سپاس
  آیا نقشه بردارا هم میتونن شرکت کنن؟

  ۰
  • با سلام
   شرکت در بازدید برای همه اعضای علاقمند آزاد است.لطفا جهت ثبت نام به دبیرخانه سازمان مراجعه فرمایید.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *