“جدول زمان بندی برگزاری دوره های آموزشی سال ۱۳۹۲”

نظر به خاتمه مهلت پیش ثبت نام برگزاری دوره های آموزشی ارتقاء پایه، مدیریت آموزش سازمان با عنایت به استقبال بیشتر اعضاء از برخی دوره ها، لیست برنامه دوره هایی که تقریبا به حد نصاب رسیده ( ویا می رسد) و آمادگی برای برگزاری آنها در سازمان فراهم است را به شرح ذیل اعلان می نماید

( برای مشاهده یا دریافت فایل مربوطه لطفا بر روی لینک زیر تحت عنوان “برنامه زمانبندی دوره های سال ۹۲” کلیک نمایید).

برنامه زمانبندی دوره های سال ۹۲

توجه: ثبت نام برای سایر متقاضیانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، (اعم از اعضا محترم سازمان استان و اعضاء محترم سایر استانها) فقط برای دوره های به حد نصاب رسیده کماکان مقدور می باشد و این عزیزان می توانند با ارائه مدارک مربوطه حداکثر تا یک هفته قبل از شروع هر دوره نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند.

 مدارک مربوط به ثبت نام

  • ارائه کارت عضویت معتبر ( یا نداشتن بدهی حق عضویت)
  • فیش پرداخت شهریه دوره به مبلغ ۵.۵P معادل ۱۹۲۵۰۰ تومان برای هر دوره (برای اعضاء کارورز ۳.۵P  معادل ۱۲۲۵۰۰ تومان) و هزینه شرکت در آزمون پایانی (برای افرادی که قبلا دوره را گذرانده و گواهی آن را ارائه می دهند), ۳P معادل ۱۰۵۰۰۰۰ ریال می باشد.
    “تخفیف های ویژه برای همه اعضاء سازمان (۱۵ درصد) و بویژه برای اعضایی که همزمان در چند دوره ثبت نام می نمایند (بین ۱۷ تا ۲۰ درصد) در نظر گرفته شده و از مبالغ فوق کسر خواهد شد”
  •  فرم تکمیل شده ثبت نام (در دبیرخانه سازمان موجود است)

book 

یادآوری : طبق دستورالعملهای موجود، اعضائی که تمایل به ارتقاء پایه پروانه اشتغال خود دارند، می بایست علاوه بر ارائه سایر مدارک مربوطه، به تعداد ۵، ۴ و ۳ دوره آموزشی ارتقاء پایه را برای ارتقاء به ترتیب از پایه سه به دو، دو به یک و یک به ارشد بگذرانند. این دوره ها با مجوز کمیته آموزش سازمان مرکزی و در سازمانهای نظام مهندسی استانها برگزار می گردد. زمان ارائه در خواست ارتقاء پایه نیز، سپری شدن ۴، ۵ و ۶ سال (در مشاغل مهندسی معدن ) از تاریخ صدور پروانه به ترتیب در پایه های ۳، ۲ و ۱ می باشد.

 نکته

  • کلیه مدارک مربوطه در حین ثبت نام دریافت می گردد.
  •  فقط دوره هایی برگزار می گردد که به حد نصاب ۱۰ نفر شرکت کننده برسد و در صورتی که دوره ای به حد نصاب نرسد مدارک متقاضیان آن دوره عودت می گردد و می توانند در سایر دوره هایی که به حد نصاب رسیده است شرکت نمایند.
  • برنامه برگزاری دوره ها قطعی است و امکان جابجایی آن فقط در شرایط خاص مقدور خواهد بود.

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *