“برگزاری ۶ دوره آموزشی ارتقاء پایه ظرف مدت سه ماه”

در سه ماهه فصل پاییز سال جاری، ۶ دوره آموزشی ارتقاء پایه با حضور  ۶۵ نفر از اعضاء سازمان  استان قزوین و اعضاء استانهای تهران ، کرمان و کردستان، برگزار گردید.

دوره های مذکور شامل ۳ دوره در رسته استخراج، ۲ دوره در رسته مشترک و یک دوره در رسته اکتشاف معدن بوده که هر یک به مدت ۳۴ ساعت در زمان بندی مشخص و با حداکثر نظم و انظباط برگزار گردیدند. در حال حاضر گواهیهای دوره های سال جاری در شرف صدور بوده و پس از طی مراحل صدور و تایید توسط کمیته آموزش سازمان مرکزی، به شرکت کنندگان اعطا می گردد. گواهی های مذکور از زمان صدور به مدت ۱۰ سال اعتبار دارند.

یادآوری می گردد که طبق دستورالعملهای موجود، اعضائی که تمایل به ارتقاء پایه پروانه اشتغال خود را دارند، می بایست علاوه بر ارائه سایر مدارک مربوطه، به تعداد ۵، ۴ و ۳ دوره آموزشی ارتقاء پایه را برای ارتقاء به ترتیب از پایه سه به دو، دو به یک و یک به ارشد بگذرانند. این دوره ها با مجوز کمیته آموزش سازمان مرکزی و در سازمانهای نظام مهندسی استانها برگزار می گردد.

زمان ارائه در خواست ارتقاء پایه نیز، سپری شدن ۴، ۵ و ۶ سال از تاریخ صدور پروانه به ترتیب در پایه های ۳، ۲ و ۱ می باشد.

با برگزاری دوره های سال جاری، تعداد دوره های برگزار شده سازمان استان قزوین طی سه سال اخیر از مرز ۱۷ دوره آموزشی فراتر رفته و تقریبا اغلب اعضاء متقاضی ارتقاء پایه موفق به گذراندن دوره های مربوطه شده اند.

مدیریت آموزش سازمان در هر حال آمادگی این را دارد که در صورت وجود متقاضی، دوره های ارتقاء پایه بیشتر و همچنین سایر دوره های آموزشی مورد نیاز متقاضیان را برنامه ریزی و برگزار نماید. لذا اعضاء سازمان می توانند بدین منظور  پیشنهادات خود را به دبیرخانه سازمان ارائه نمایند.

مدیریت آموزش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *