” برگزاری موفق ۵ دوره آموزشی و کارگاهی در تابستان”

نظر به هماهنگی و برنامه ریزی های صورت پذیرفته طی تابستان و پاییز سال جاری ، دوره های آموزشی ارتقاء پایه پروانه اشتغال , اصول تهیه گزارش پایان عملیات اکتشاف و مسئولین فنی استخراج و نیز کارگاههای آموزشی مسئولین فنی اکتشاف  و ترسیم محدوده روی کالک و نیز میله گذاری محدوده های معدنی با حضور بیش از ۴۵ نفر شرکت کننده طی ۱۵ روز در مرداد و شهریور ماه سال جاری برگزار گردید.

20140922_151156

نظر به اینکه امتحانات دوره های مذکور اخیرا خاتمه پیدا کرده است ,گواهی نامه های مربوط به هر دوره پس از ارسال به کمیته آموزش سازمان مرکزی و اخذ تاییدیه، احتمالا تا پاییز سال جاری آماده تحویل به شرکت کنندگان خواهد بود.

لازم به ذکر است که سازمان استان قزوین با ۶ سال پیاپی برگزاری دوره های ارتقاء پایه، از مراکز مهم برگزاری دوره های آموزشی مذکور در کل کشور میباشد و تا کنون بیش از ۱۰ نفر از اعضاء سازمان موفق به ارتقاء پایه پروانه اشتغال خود شده اند که جا دارد از کلیه عزیزانی که مارا در برگزاری بهینه و منظم این دوره ها یاری می نمایند قدردانی گردد.

ضمنا آمادگی برگزاری دوره های دیگر متناسب با تقاضای اعضای محترم نیز وجود دارد که همه عزیزان می توانند با مراجعه به دبیرخانه سازمان نیازهای آموزشی و کارگاهی خود را درخواست نمایند.

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *