“تشکیل مجمع تشکلهای تخصصی استان”

با تلاش بی وقفه مدیران ارشد تشکلهای تخصصی استان طی حدود دو سال اخیر، مجمع تشکلهای تخصصی استان با عقد یک تفاهم نامه با مضمون همکاری این تشکلها در امور مشترک ، تشکیل گردید.

index

روسای سازمانهای نظام مهندسی ( معدن، ساختمان و کشاورزی)، سازمانهای نظام پزشکی ، دامپزشکی، پرستاری و کانونهای وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان و سازمان نظام صنفی رایانه، در جلسه اخیر خود که در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین برگزار گردید، پس از بررسی نهایی متن پیش نویس تفاهم نامه همکاری مشترک در امور مختلف نظیر امور فنی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … امضاء نموده و این نهاد جدید تحت عنوان “مجمع تشکلهای تخصصی استان قزوین” فعالیت خود را آغاز نمود.

مجمع تشکلهای تخصصی استان که اهداف عالیه متعددی را در جهت نیل به اهداف نهادهای عضو پیگیری می نماید، می تواند به عنوان بزرگترین تشکل تخصصی در استان به مثابه یک اتاق فکر قدرتمند در راستای خدمات دهی به کلیه امور  اقشار گوناگون استان گام بردارد. در متن تفاهم نامه اولیه پیش بینی گردیده که مقامات تراز اول استان نیز بتوانند به عنوان عضو افتخاری مجمع به عضویت مجمع درآیند.

طبق تفاهم نامه ای که در تاریخ ۱۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ به تصویب و امضاء اعضاء هیات مدیره تشکل های نامبرده رسید، ساختار مجمع در ۵ ماده اصلی مصوب شد و مقرر گردید جلسات این مجمع حداقل هر سه ماه یکبار با دعوت قبلی و یا درخواست حداقل یک چهارم اعضا برگزار گردد.

در این راستا و با آغاز فعالیت مجمع، طبق یکی از بندهای این تفاهم نامه اعضاء اصلی مجمع در جلسه اخیر خود، آقای مهندس علی فرخزاد را به عنوان رییس ، اقای مهندس آریا شکوه را به عنوان نایب رییس و آقای دکتر نبئی را به عنوان عضو هیات رییسه و دبیر مجمع انتخاب نمودند.

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *