” تعلیق و لغو عضویت اعضایی که بدهی حق عضویت دارند”

به موجب دستورالعمل اجرای بند پ ماده ۴۰ برای بند ث ماده ۳۸ آیین نامه اجرایی، اعضای دارای بدهی حق عضویت از خدمات سازمانی محروم بوده و نمی توانند از هیچ یک از مزایای عضویت خود بهره مند گردند. لذا بموجب دستورالعمل مذکور موارد ذیل در سال جاری اجرا می گردد.

۱ – اعضاء سازمان هر استان تا پایان مرداد ماه هر سال می بایست حق عضویت سالانه خود را پرداخت نمایند و در صورت عدم پرداخت در موعد مقرر، عضویت آنها به صورت تعلیق درآمده و علاوه بر محرومیت از خدمات سازمانی ،ظرفیت اشتغال عضو نیز صفر می گردد.

۲– پرونده اعضایی که بیش از یک سال بدهی حق عضویت دارند علاوه بر محرومیتهای بند ۱ به تدریج به دایره لغو عضویت سازمان ارسال می گردد و در صورتی که عضو مربوطه پیگیری ننماید عضویت عضو دارای بدهی حق عضویت لغو می گردد.

۳– اعضایی که لغو عضویت می گردند نمی توانند تا یک سال به عضویت هیچ سازمان استانی در سراسر کشور درآیند . ضمنا اعضایی که لغو عضویت می شوند پروانه اشتغال آنها نیز ابطال گردیده و در صورت عضویت مجدد، کلیه مراحل اخذ پروانه اشتغال را باید دوباره پیگیری نمایند.

لذا بدینوسیله از اعضاء محترم خواهشمند است در رعایت مقررات مربوطه اهتمام لازم را داشته و در این زمینه با دبیرخانه سازمان همکاری نمایند.

دبیرخانه سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *