” تمدید تفاهمنامه همکاری با شرکت آب منطقه ای “

 ” تمدید تفاهمنامه همکاری با شرکت آب منطقه ای “

تفاهمنامه همکاری فی مابین سازمان  و شرکت آب منطقه ای استان در خصوص استفاده از اعضای دارای صلاحیت سازمان در امر نظارت بر حفاری و تجهیز چاههای آب؛ که از حدود سه سال پیش در دست اجرا بود، با توافق و رضایت طرفین به مدت یکسال دیگر تمدید گردید.

در این جلسه که در روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه برگزار گردید؛ دکتر نبئی ضمن قدردانی از مسئولین شرکت آب منطقه ای و تقدیر از ناظرین حفاری چاه و آرزوی موفقیت برای  ناظرین که به تازگی به این جمع پیوستند به تبیین وظایف و مسئولیت های ناظرین پرداختند.
رئیس سازمان، در ادامه ضمن اعلان اینکه همکاری سازمان استان با آب منطقه ای الگویی برای سایر استانها بوده و هست ؛ اشاره نمودند که برای افزایش کیفیت نظارتها و نیل به اهداف این طرح ، تشکیل کمیته نظارت را برای افزایش کیفیت عملکرد ناظرین را نوید دادند و فرمودند که این کمیته متشکل از کارشناسان سازمان و آب منطقه ای با استفاده از ظرفیت ناظرین به کنترل عملکرد ناظرین می پردازد.

 

در خلال جلسه گواهینامه ناظرین حفاری چاه‌های آب استان  با حضور دکتر نبئی ، مهندس حدادی نژاد معاونت محترم شرکت آب منطقه ای قزوین به همراه جمعی از مسئولین آب منطقه ای اعطا گردید.

 

در خاتمه نیز ناظرین حفاری به اتفاق مسئولین محترم شرکت آب منطقه ای و دکتر نبئی عکس یادگاری گرفتند.

روابط عمومی سازمان

۱+

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *