:حضور گسترده مهندسان و مسئولین دستگاههای مهندسی استان در همایش روز مهندسی”

همایش روز مهندسی طبق برنامه ریزی انجام شده, روز دوشنبه ۴ اسفند ماه از ساعت ۱۳:۳۰ در محل سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی با حضور قریب به ۱۰۰۰ نفر از مهندسان و مسئولین دستگاههای مهندسی استان با شکوه و پر شور برگزار گردید.

همایش با تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید و سپس نوای دلنشین سرود جمهوری اسلامی آغاز گردید و در ابتدای مراسم آقای مهندس فرخزاد نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین, در سخنانی ضمن خیر مقدم به حضار, به چالشها و فرصتهای پیش روی مهندسین و مسئولین اشاره نمودند.

در این مراسم میهمان ویژه مراسم جناب آقای مهندس مرتضی نبوی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام, ضمن پاسداشت این روز به تبیین جایگاه مهندسی و مهندسان در پیشرفت اهداف توسعه ای هر جامعه پرداخته و در قسمتی از سخنان خود به معرفی ارزشهای والای خواجه نصیر الدین طوسی در علوم مختلف نجوم, معدن شناسی , ریاضیات و مهندسی اشاره نمودند.

در ادامه مراسم نیز ضمن اجرای  برنامه مدیحه سرایی و شعر خوانی در خصوص میلاد حضرت زینب (س), به قید قرعه به ۲۵ نفر از حاضرین هدایایی از طرف بانک انصار اهدا گردید.

نکته قابل توجه این همایش حضور گسترده مهندسان در رسته های مختلف و مسئولین  دستگاههای اجرایی استان بود که جا دارد بدینوسیله از عنایت همه این عزیزان و نیز اسپانسرها قدردانی گردد.

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *