“مجمع عمومی سال ۹۳ سازمان برگزار گردید”

طبق اطلاع رسانی قبلی و با حضور بیش از ۷۰ نفر از اعضاء سازمان, مجمع عمومی عادی سالانه سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین در فراخوان نوبت دوم , در روز چهارشنبه مورخ  ۲۸ خرداد از ساعت ۱۶:۳۰  الی ۱۹  در محل سالن اجتماعات سازمان امور اقتصادی و دارائی  استان قزوین برگزار گردید.

IMG_2747

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران, رسمیت جلسه راس ساعت ۱۶:۴۵ توسط مجری جلسه اعلان گردید و در ادامه دکتر نبئی ریاست محترم سازمان, ضمن قدردانی از حضور اعضاء و عرض خیر مقدم به حاضرین, یادآور شدند که برگزاری مجمع عمومی سالانه به مثابه تزریق خون تازه است که سالی یکبار از طرف اعضاء محترم آن به رگهای سازمان تزریق می گردد .

IMG_2744

پس از خیر مقدم ریاست سازمان, مجری جلسه از حضار خواستند تا طبق ماده ۵۰ آیین نامه اجرائی سازمان , هیات رئیسه جلسه را انتخاب نمایند.

حاضرین نیز از بین خود آقایان دکتر مهدی حسینی , دکتر سید رضا مهرنیا, مهندس محمد هاشم پیروز و خانم زهره رضا قلیان را به عنوان رئیس, منشی و دو ناظر جلسه معرفی کردند.

هیات رئیسه جلسه پس از استقرر در محل ویژه, ضمن قرائت برنامه های مجمع, از دکتر نبئی دعوت نمودند تا عملکرد سال ۹۲ سازمان را ارائه نمایند.

دکتر نبئی نیز با تهیه فایل پاورپوینت بسیار گویا و جذاب به ارائه عملکرد سال ۹۲ سازمان پرداختند که مورد استقبال و تحسین ویژه اعضاء قرار گرفت.

IMG_2781

در ادامه مهندس کلاهدوزها , بازرس محترم سازمان در سال ۹۲ با دعوت هیات رئیسه در جایگاه ویژه مستقر و به اظهار نظر در خصوص عملکرد سازمان در سال ۹۲ پرداختند و ضمن تایید عملکرد, از هیات مدیره سازمان بدلیل عملکرد مطلوب قدردانی نمودند.

IMG_2796

اعضاء سازمان پس از استماع گزارش بازرس, به عملکرد سازمان در سال ۹۲ رای مثبت دادند و عملکرد سال ۹۲, تصویب شد.

پس از تصویب عملکرد سال ۹۲, دکتر نبئی به ارائه برنامه و بودجه سازمان در سال ۹۳ پرداختند که برنامه ها و بودجه پیش بینی شده نیز با استقبال اعضاء سازمان مصوب گردید.

IMG_2813

در خلال جلسه روزنامه ولایت به عنوان روزنامه سازمان برای درج آگهی ها انتخاب گردید و میزان حق عضویت و ورودیه سازمان نیز طبق آیین نامه های ارسالی از سازمان مرکزی مصوب گردید.

در انتهای جلسه نیز ضمن پذیرایی از حاضرین, انتخابات بازرس سازمان برای سال ۹۳ برگزار گردید و اعضاء سازمان آقای مهندس بابک نصری را به عنوان بازرس اصلی و آقای مهندس کلاهدوزها را به عنوان بازرس علی البدل برای سال ۹۳ انتخاب نمودند که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

IMG_2819

IMG_2843

جلسه راس ساعت ۱۹ خاتمه یافت.

دکتر نبئی به نمایندگی از هیات مدیره سازمان, طی بیانیه ای از کلیه عزیزانی که در برگزاری بهینه مجمع عمومی دخیل بوده اند و نیز از حضور گرم اعضاء سازمان قدردانی نمودند.

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *