“مرحله اول انتخابات نظام مهندسی معدن کشور با حضور بیش از ۶۶۰۰ نفر انجام شد”

حسین مدبر نیا، مدیر امور استان های سازمان نظام مهندسی معدن، گفت: مرحله اول پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی معدن در ۲۳ استان کشور با مشارکت بیش از ۶۶۰۰ نفر برگزار شد. مرحله دوم انتخابات اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ و در ۷ استان باقیمانده برگزار خواهد شد.

    زمان برگزاری انتخابات از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدالظهر روز پنج شنبه هفتم اسفندماه بود وتا حداکثر دو ساعت نیز قابل تمدید بود. ساعت انتخابات در همه استان ها به جز دو استان بوشهر وآذربایجان غربی، تمدید شد.

       بیشترین مشارکت اعضا به ترتیب در استان های کرمان- آذربایجان شرقی  و اصفهان و کمترین مشارکت در استان های بوشهر، چهار محال و بختیاری و خوزستان صورت پذیرفت.(البته بدون در نظر گرفتن نسبت تعداد اعضای دارای حق رای در هر استان).

آمارها نشان می‌دهد که در مجموع  میزان مشارکت اعضا در این ۲۳ استان نسبت به دوره قبل یعنی چهارمین دوره انتخابات ، از رشد حدود بیست و سه و شش دهم  درصدی برخوردار بوده است.

مدبرنیا  افزود: آخرین مهلت قبول شکایات داوطلبین تا ۱۲ اسفند ماه سال جاری و مهلت رسیدگی تا ۱۹  اسفند ماه می باشد. نتایج قطعی انتخابات نیز پس از این تاریخ و رسیدگی کامل به شکایات واصله ، به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

منبع:www.ime.org.ir

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *