“مهلت پرداخت حق عضویت سالانه پایان یافت”

نظر به اطلاع رسانی های قبلی در خصوص پرداخت بموقع حق عضویت، طبق دستورالعمل اجرای بند پ ماده ۴۰ آیین نامه اجرایی و نیز طبق بند ۱-۱۳- دستورالعمل محاسبه ظرفیت اشتغال سالانه ،اعضاء محترم به جهت جلوگیری از تعلیق عضویت و متعاقب آن صفر شدن ظرفیت اشتغال سالانه، می بایست حداکثر تا پایان مرداد ماه هر سال حق عضویت سالانه خود را پرداخت نمایند. لذا اعضایی که تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه،  نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام ننموده اند، به میزان ۵ نفر ماه از ظرفیت اشتغال خود را از دست داده و در حال حاضر عضویت آنها در حالت تعلیق قرار دارد. اعضاء مذکور بجهت جلوگیری از کسر ظرفیت اشتغال ماههای بعد خود و رفع وضعیت تعلیق و عواقب ناشی از آن، می توانند در اسرع وقت اقدام به پرداخت حق عضویت سال ۹۱ خود بنمایند که از لحظه پرداخت ضمن رفع تعلیق، از باقیمانده ظرفیت اشتغال خود از تاریخ پرداخت حق عضویت تا پایان سال بهره مند خواهند شد.

۰

2 نظر

 • لطفاً شرایط واریز و پرداخت الکترونیکی حق عضویت و… را فراهم نمایید .خیلی از اعضا بدلیل مشکلات ایاب و ذهاب و مراجعه حضوری به سازمان موفق به اینکار نمی شوند

  ۰
  • با سلام
   عضو محترم، همانگونه که استحضار دارید شماره حساب فراگیر بانک تجارت سازمان به شماره ۲۱۰۳۰۶۹۹۱۵ قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور می باشد و کافیست به یکی از این شعب مراجعه فرمایید و فیش واریزی را به دبیرخانه سازمان فکس نمایید. ضمنا با مراجعه حضوری به دبیرخانه سازمان نیز می توانید از سیستم POS جهت پرداختهااستفاده نمایید.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *