“نتایج قطعی انتخابات هیات مدیره”

نتایج اولیه دوره پنجم انتخابات هیات مدیره سازمان, که در روز پنجشنبه  ۷ اسفند ماه با حضور پرشور و قابل توجه اعضاء سازمان برگزار گردیده بود , پس از طی ۵ روز مهلت برای داوطلبین برای ارائه شکایات احتمالی و عدم وصول هیچگونه شکایتی از سوی آنها تا پایان وقت اداری امروز  سه شنبه ۱۲ اسفند ماه, قطعی گردید.

5th-election

مهندس سید احمد باقری , رئیس هیات اجرایی انتخابات این دوره, با بیان مطلب فوق ضمن اینکه از همه عواملی که در برگزاری این دوره از انتخابات موجبات برگزاری منظم و بدون حاشیه را فراهم آوردند بویژه از اعضای محترم سازمان, داوطلبین عضویت در هیات مدیره و نیز کارکنان و مدیران سازمان قدردانی نمودند, از حضور حدود ۶۴ درصدی اعضای سازمان خبر دادند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات استان با بیان اینکه در این دوره  فقط در دو رشته  مهندسی معدن و زمین شناسی داوطلب وجود داشت لذا در روز انتخابات از تعداد ۲۱۳ نفر عضو دارای حق رای تعداد ۱۳۶ نفر مشارکت نمودند که از بین ۷ داوطلب رشته معدن و ۴ داوطلب رشته زمین شناسی , ۵ نفر اصلی و ۲ نفر علی البدل را به شرح ذیل انتخاب نمودند:

نتیجه شمارش آرا در رشته زمین شناسی

ردیف

نام و نام خانوادگی داوطلب

تعداد آرا

وضعیت

۱

تقی نبئی

۸۸

عضو اصلی هیات مدیره

۲

سید جمال حسینی

۳۵

عضو علی البدل

۳

سید ناصر موسوی

۲

۴

احمد حسین زاده راد

۱

 

نتیجه شمارش آرا در رشته معدن

ردیف

نام و نام خانوادگی داوطلب

تعداد آرا

وضعیت

۱

غلامرضا آقایی طوق

۴۵

عضو اصلی هیات مدیره

۲

مهرداد یزدی

۴۱

عضو اصلی هیات مدیره

۳

افشین رشیدی

۴۱

عضو اصلی هیات مدیره

۴

مهدی ملکی امیرآباد

۴۱

عضو اصلی هیات مدیره

۵

امین ستاره

۳۹

عضو علی البدل

۶

کامران کاراندیش

۳۷

۷

مجید عموجانی

۲

باقری در خاتمه یادآور شد که از ۱۳۶ رای ماخوذه, ۱ رای سفید و ۶ رای نیز مخدوش بودند که با توجه به مقررات مربوطه ایطال گردیدند.

۰

5 نظر

 • ضمن عرض تبریک به اعضای منتخب هیات مدیره برای سایر دوستان نیز آرزوی موفقیت دارم.

  ۰
 • سلام تبریک به همه اعضای نظام مهندسی معدن که با شرکت در این انتخابات خودشان برنامه آینده سازمان را رقم زدند و تبریک ویژه به اعضای محترم که به عنوان عضو اصلی و عضو علی البدل انتخاب شده اند.امیدوارم با تلاش و پیگیری مستمر بتوانند راههای پیشرفت سازمان را پیدا کرده و در جهت اعتلای آن و اعضای سازمان موفق و پیروز باشند.همیشه موفق باشند .انشا ا…

  ۰
 • با سلام و سپاس فراوان از کلیه عزیزانی که با حضور پرشور خود در انتخابات، اعتبار سازمان را اعتلا بخشیدند و همچنین کلیه عزیزانی که به اینجانب و سایر منتخبین دوره جدید اعتماد کردند. عرض خسته نباشید به کلیه دست اندرکاران از هیات محترم اجرایی و ناظرین محترم تا پرسنل محترم دبیرخانه سازمان همچنین تبریک به منتخبین و تشکر از دوستانی که از همکاری با آنها در دوره جدید محروم هستیم

  ۰
 • با عرض تبریک به اعضای منتخب هیئت مدیره وتبریک به سایراعضای سازمان بخاطر درصد بالای حضورشان درانتخابات که بدون شک نشان دهنده شعوربالایشان همجنین احساس مسئولیت ایشان می باشد،
  سال نورا پیشاپیش تبریک عرض نموده وبرای دوستان وهمکاران آرزوی سالی خوش وتوام باموفقیت می نمایم.

  ۰
 • با سلام . از تمام شرکت کنندگان در انتخابات اعم از رای دهندگان و نامزدها ، کمال تشکر را دارم . برای منتخبین آرزوی توفیق روز افزون دارم. پیشاپیش سال نو را را به همه همکاران عزیز تبریک می گویم . انشاءالله که سالی سرشار از سلامتی و بهروزی داشته باشید .

  ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *