” نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران”

به همت سازمان نظام مهندسی معدن ایران و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است دومین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران ( Minex2013) از ۱۹ تا ۲۱ آذر ماه امسال در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره)  تهران برگزار شود. در دومین همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی تلاش شده است از تمام شرکت‌های سرمایه‌گذار و حتی سفرای خارجی برای حضور در این همایش و نمایشگاه دعوت شود.

Minex 2013

به گزارش معدن۲۴، محمدرضا شینی مقدم با بیان اینکه ۱۹ تا ۲۱ آذر ماه سال جاری دومین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد اظهار داشت: مساحت تحت پوشش این نمایشگاه ۷ هزار مترمربع فضای سرپوشیده بوده و مورد استقبال گسترده شرکتهای داخلی و خارجی و همچنین فعالین این بخش قرار گرفته است .

وی در ادامه به اهداف برگزاری دومین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران اشاره کرد و همچنین افزود: معرفی و شناسایی فرصتها و پروژه های قابل سرمایه گذاری بخش های خصوصی و سازمانهای دولتی جهت واگذاری این پروژه ها در قالب تشکیل جلسات و کارگاه های آموزشی با حضور مقامات، اساتید و دست اندرکاران و اندیشمندان مرتبط با معدن و صنایع معدنی ایران از اولویت های برگزاری این نمایشگاه است.

مدیراجرائی نمایشگاه به بیان دیگر اهداف این همایش و نمایشگاه پرداخت و گفت: ارائه آخرین تجهیزات ، تکنولوژی ماشین الات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی ایران از دیگر اهداف برگزاری این همایش و نمایشگاه است .

وی در پایان با اشاره به اینکه در مدت ۳ روز برگزاری نمایشگاه پنل ها تخصصی مختلفی همزمان در این نمایشگاه برگزار خواهد شد، افزود : مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در تاریخ ۱۹ آذر ماه ۹۲ در سالن همایش مرکز نمایشگاهی مصلی امام خمینی (ره) با حضور مقامات عالی کشوری و مدیران سازمان صنعت ، معدن وتجارت و نظام مهندسی استانها، نمایندگان مجلس ، اساتید دانشگاه ها ، مدیران بخش های خصوصی و دولتی در زمینه معدن و صنایع معدنی برگزار می شود.

منبع:http://www.madan24.com

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *