“پیام تبریک”

جناب آقای دکتر نبئی

انتصاب مسرت بخش شما استاد گرانقدر متعهد و متخصص را به سمت ریاست دانشگاه پیام نور مرکز بویین زهرا تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان، عزت و سربلندی حضرتعالی را در خدمت به تعالی  فرهنگ ودانش ایران زمین مسئلت می نماییم.

هیات مدیره ، کارکنان و اعضای سازمان

Copy of hah 012

۰

5 نظر

 • جناب آقای دکتر نبئی انتصاب شایسته شما را تبریک می گویم. قطعا همانگونه که در نظام مهندسی تحولات عظیمی را ایجاد نموده اید در دانشگاه پیام نور هم موفق خواهید بود. برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

  ۰
 • استاد گرامی؛ همکار محترم
  جناب آقای دکتر نبئی
  انتصاب شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض می کنم. امیدوارم در تمام گام های بعدی زندگی پربارتان در پناه ایزد متعال، سلامت، شاد و باعزت باشید.
  ما همکاران و همدلان شما در سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین، با اطمینان از تخصص و تجربه و تعهد جنابعالی، روز های پر باری را برای جنابعالی و دانشگاه پیام نور بوئین زهرا آرزو مندیم.

  ۰
 • استاداندیشمند،جناب‌آقای‌دکتر‌نبئی

  با‌سلام و‌احترام، بدین وسیله انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به سمت ریاست دانشگاه پیام نور مرکز بویین زهرا صمیمانه تبریک عرض نموده وتوفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

  ۰
 • باسلام خدمت استادگرامی جناب آقای دکتر نبئی.انتصاب شایسته جنابعالی به سمت ریاست دانشگاه پیام نور بویین زهرارا تبریک عرض نموده وبرای شما آرزوی موفقیت دارم

  ۰
 • تبریک

  ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *