“پیام ریاست سازمان در خصوص انتخابات”

 “پیام ریاست سازمان در خصوص انتخابات”

08220792-nabaei22

اعضای محترم سازمان,

 حضور پرشور شما در انتخابات, صفحه ی تابناک دیگری بر افتخارات سازمان افزود. جای دارد بنده به عنوان کوچکترین عضو سازمان , ضمن تبریک به منتخبین این دوره و آرزوی موفقیت برای این عزیزان, از زحمات تمامی عزیزانی که در طول برگزاری انتخابات دوره پنجم اهتمام و حسن نیت داشتند نیز قدردانی نمایم.

خداوند رحمان را شاکرم که در این دوره نقش پر رنگ سلامت و اقتدار اعضای هیات اجرایی انتخابات , مسئولیت شناسی اعضای همیشه در صحنه سازمان , رعایت اصول اخلاقی و آیین نامه ای از سوی کاندیداهای محترم عضویت در هیات مدیره و نیز تلاشهای بی بدیل عوامل اجرایی دبیرخانه سازمان بیش از پیش نمایان بود که بدون تردید فضایل فوق الذکر در این دوره حاکی از پیشرفت و اعتلای سازمان است و خود را موظف می دانیم تا  قدردان همه این این عزیزان باشیم.

مسلما نقش همه کاندیداهای محترم برای خلق این حماسه که با حضور در صحنه و طرح مباحث اساسی, ذهن های جوینده را به راه اندیشیدن و تصمیم گرفتن کشاندند و زمینه حضور حماسی اعضاء را فراهم ساختند, یکسان بوده و جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.
در پایان با اعتماد به فضل و رحمت الهی و امید به توانمندی و حمایت اعضای متعهد و متخصص سازمان, از همه عزیزان درخواست می نمایم تا مثل همیشه منتخبین خود را تنها نگذاشته و همواره با ارائه نقطه نظرات کارشناسانه خود , برای این عزیزان یار و یاور باشند.

با آرزوی توفیق و سربلندی برای همه عزیزان

تقی نبئی

۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۳

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *