“پیش ثبت نام دوره های آموزشی ارتقاء پایه سال ۹۲”

پیش ثبت نام برگزاری دوره های آموزشی سال ۱۳۹۲

نظر به درخواست برخی از اعضاء جهت برگزاری دوره های آموزشی ارتقاء پایه، مدیریت آموزش سازمان لیست دوره هایی که آمادگی آنها برای برگزاری در سازمان استان فراهم است را به شرح ذیل اعلان می نماید.

مستدعیست اعضایی که متقاضی شرکت در دوره های آموزشی مذکور می باشند در اسرع وقت و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه سال ۹۲، نسبت به پیش ثبت نام دوره ها اقدام نمایند.

 amozesh

مدارک مربوط به پیش ثبت نام

 • ارائه کارت عضویت معتبر ( یا نداشتن بدهی حق عضویت)
 •  فیش پرداخت شهریه دوره به مبلغ ۵/۵ P معادل ۱۹۲۵۰۰ تومان برای هر دوره (برای اعضاء کارورز ۳/۵  P  معادل ۱۲۲۵۰۰ تومان) و هزینه شرکت در آزمون پایانی (برای افرادی که قبلا دوره را گذرانده و گواهی آن را ارائه می دهند), ۳ P معادل ۱۰۵۰۰۰۰ ریال می باشد.
  “تخفیف های ویژه برای اعضاء سازمان (۱۵ درصد) و نیز برای اعضایی که همزمان در چند دوره ثبت نام می نمایند (بین ۱۷ تا ۲۰ درصد) در نظر گرفته شده و از مبالغ فوق کسر خواهد شد”
 •  فرم تکمیل شده ثبت نام

جدول دوره های پیشنهادی جهت پیش ثبت نام ارتقاء پایه سال ۱۳۹۲

مدت دوره (ساعت)

نام دورهای رسته اکتشاف

۳۴

نقشه خوانی زمین شناسی

۳۴

شناخت و کاربرد نقشه زمین شناسی و توپوگرافی

۳۴

ژئوشیمی اکتشافی

۳۴

تهیه نقشه های زمین شناسی

۳۴

محاسبه ذخیره به روش کلاسیک

۳۴

تهیه گزارش پایان عملیات اکتشاف

۳۴

 تهیه طرحهای اکتشافی اکتشاف (جدید)

۳۴

آموزش مسئولین فنی اکتشاف (جدید)

مدت دوره

نام دورهای رسته  مشترک (همه رسته ها)

۳۴

آشنایی با قوانین معدن

۳۴

GIS پیشرفته

۳۴

GIS مقدماتی

۳۴

نمونه برداری عمومی (جدید)

مدت دوره

نام دورهای رسته استخراج

۳۴

آتشباری مقدماتی (۱)

۳۴

آتشباری مقدماتی (۲)

۳۴

بررسی پایداری شیبهای سنگی و خاکی

۳۴

آشنایی با معادن زیر زمینی

۳۴

اصول تهیه طرحهای بهره برداری

۳۴

آشنایی با روشهای استخراج سنگهای تزئینی و نما

۳۴

مسئولین فنی استخراج

۳۴

معادن سطحی

زمان برگزاری: مهر ، آبان و حداکثر تا پایان آذر ماه و خارج از ساعات اداری و عموما بعدازظهر۴شنبه و صبح و بعد از ظهر ۵ شنبه و جمعه هر هفته (کلاسهای هر دوره معمولا در ۴ روز خاتمه می یابد).

  book

یادآوری : طبق دستورالعملهای موجود، اعضائی که تمایل به ارتقاء پایه پروانه اشتغال خود را دارند، می بایست علاوه بر ارائه سایر مدارک مربوطه، به تعداد ۵، ۴ و ۳ دوره آموزشی ارتقاء پایه را برای ارتقاء به ترتیب از پایه سه به دو، دو به یک و یک به ارشد بگذرانند. این دوره ها با مجوز کمیته آموزش سازمان مرکزی و در سازمانهای نظام مهندسی استانها برگزار می گردد.

زمان ارائه در خواست ارتقاء پایه نیز، سپری شدن ۴، ۵ و ۶ سال (در مشاغل مهندسی معدن ) از تاریخ صدور پروانه به ترتیب در پایه های ۳، ۲ و ۱ می باشد.

 

نکته

 • کلیه مدارک مربوطه در حین پیش ثبت نام دریافت می گردد.
 •  فقط دوره هایی برگزار می گردد که به حد نصاب ۱۰ نفر شرکت کننده برسد و در صورتی که دوره ای به حد نصاب نرسد مدارک متقاضیان آن دوره عودت می گردد و می توانند در سایر دوره هایی که به حد نصاب رسیده است شرکت نمایند.
 • برنامه قطعی برگزاری دوره ها ، بلافاصله پس از پایان یافتن مهلت پیش ثبت نام و متناسب با تعداد شرکت کنندگان و برای دوره های به حد نصاب رسیده تدوین گردیده و به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

2 نظر

 • با سلام و روز به خیر
  می خوام یکی از دوره ها رو ثبت نام کنم اما کلاس های صبح ۵ شنبه رو نمی تونم شرکت کنم ، ممکنه زمان رو تغییر بدین ؟
  ممنون

  ۰
  • سلام
   با عنایت به اینکه برنامه ریزی کلاسها پس از به حد نصاب رسیدن هر کلاس صورت می پذیرد در حال حاضر اظهار نظر در این خصوص مقدور نیست . ولی در صورتی که تعداد کلاسهای به حد نصاب رسیده کم باشد, برخی از دوره ها فقط در تایم عصر برگزار خواهند شد.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *