“پیش ثبت نام دوره های آموزشی ویژه نظارت بر حفاری چاه های آب استان”

نظر به اطلاع رسانی در خصوص انجام فرایند نظارت بر حفاری چاههای آب استان از طریق خدمات اعضای محترم سازمان نظام مهندسی معدن استان, در قالب تفاهم نامه همکاری با شرکت آب منطقه ای و در راستای ایجاد فرصتهای جدید اشتغال برای اعضا و نیز اعتلای جایگاه فنی و مدیریتی سازمان ، طبق دستورالعمل پیوست  توافق نامه, اعضایی که در رشته های زمین شناسی , مهندسی معدن و نیز آب شناسی با گرایش آب زیرزمینی فارغ التحصیل شده اند, می توانند با گذراندن دوره های آموزشی و کسب حدنصاب حداقل نمره ۱۵ از ۲۰ و نیز اخذ مجوز صلاحیتهای گزینشی  از شرکت آب منطقه ای استان , در چهارچوب توافق نامه و دستورالعمل های مربوط به آن به عنوان ناظر حفاری چاه فعالیت نمایند.

qazvin mine
لذا در گام نخست با برنامه ریزی بعمل آمده مقرر گردیده است که دوره آموزشی جامع مذکور (حدود ۹۰ ساعت شامل نظری و عملی) با مدیریت بخش آموزشی سازمان برگزار گردد. برای تسریع در نیل به اهداف توافق نامه مقرر گردیده که دوره های آموزشی مذکور در بهمن ماه سال جاری برگزار و آزمون جامع مربوطه نیز پس از آن و در اواسط اسفند ماه ( دهه دوم اسفند) برگزار گردد. البته برنامه قطعی کلاسها و نیز تاریخ و محل برگزاری آزمون متعاقبا و پس از به حد نصاب رسیدن کلاسها به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.
برای این منظور لازم است تا داوطلبان نظارت بر عملیات حفاری چاههای آب نسبت به پیش ثبت نام دوره جامع مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۳ دی ماه (غیر قابل تمدید) نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایند تا پس از تکمیل فرایند پیش ثبت نام نسبت به برنامه ریزی کلاسها صورت پذیرد .

مدارک پیش ثبت نام:
۱) مدرک دال بر عضویت در سازمان استان (اعضای سایر استانها فقط می توانند در دوره شرکت نمایند و اولویت اشتغال در این حوزه را نخواهند داشت).
۲) فرم تکمیل شده ثبت نام(form dore)
۳) فیش پرداخت شهریه معادل پنج P به مبلغ ۲۶۰۰۰۰ تومان

یاد آوری :
“با عنایت به طولانی وقت گیر بودن تشریفات برگزاری دوره مذکور ، امکان برگزاری مجدد آن طی یکسال آتی میسر نبوده و از کلیه متقاضیان استدعا داریم تا در دوره جاری ثبت نام نمایند و پیش ثبت نام در مهلت مقرر و در اسرع وقت نیز مزید امتنان خواهد بود”

” لطفاجهت پیش ثبت نام فرم ذیل را تکمیل و به دبیرخانه تحویل فرمایید”

form dore

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

3 نظر

 • خوبه که این اتفاق بیفته ، چون اشتغال زاست برای اعضای سازمان.

  ۰
 • هزینه دوره هاش زیاده ،اگه میشد این هزینه رو تو چند قسمت داده میشد خیلی خوب بود……….

  ۰
  • سلام
   برای اخذ مجوز تقسیط اگر با ریاست محترم سازمان مکاتبه کنید، مساعدت خواهد شد.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *