“گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سال ۹۲”

مطابق با برنامه ریزی ها و اطلاع رسانی های صورت گرفته طی یک ماه اخیر، مجمع عمومی عادی سال ۹۲ سازمان در ساعت ۱۷ روز  پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ، با حضور حداقل نصف به علاوه یک اعضاء دارای حق رای سازمان (بیش از ۱۱۰ نفر)، در محل سالن اجتماعات سازمان امور اقتصادی استان ، برگزار گردید که گزارش مختصر آن به شرح ذیل می باشد.

·        مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و ادای احترام حضار به آن ، از ساعت ۱۷ آغاز گردید.

DSC03750

·        سپس مجری برنامه “خانم پیری زکی” ضمن عرض خیر مقدم به تشریح برنامه مجمع پرداخته و از حضار جلسه دعوت نمودند تا طبق آیین نامه اجرایی برای مجمع هیات رئیسه انتخاب نمایند.

·        اعضاء آقایان مهندس یداله کاظمی، محمد هاشم پیروز، محمد کشاورز و خانم مهندس الهه ارجمند را به ترتیب به عنوان رئیس، منشی و دو ناظر مجمع برگزیدند.

·        هیات رییسه مجمع پس از استقرار در جایگاه ویژه ، در ابتدای برنامه از نماینده هیات مدیره دعوت نمودند تا گزارش عملکرد سال ۱۳۹۱ سازمان را برای اعضاء ارائه نمایند.

·        بدین منظور ،آقای دکتر نبئی، رئیس هیات مدیره سازمان در جایگاه حاضر و به تشریح عملکرد سال ۱۳۹۱ سازمان پرداختند. از عملکرد سازمان موارد ذیل بیش از همه مورد توجه حضار واقع گردید:

DSC03804

         تامین اعتبار لازم جهت خرید محل اداری جهت استقرار دبیرخانه سازمان

         برگزاری دوره های متعدد آموزشی سازمان ( ۶ دوره ارتقاء پایه و ۳ دوره کارگاهی)

         تشکیل مجمع تشکلهای تخصصی استان

         رشد چشمگیر عضوگیری از اعضاء جدید (۴۱ نفر ) و صدور پروانه اشتغال (۱۴ پروانه) در سال ۹۱

         کاهش هزینه های سازمان در بسیاری از پارامترهای نسبت به سال قبل (با عنایت به تورم بیش از ۳۰ درصدی سال ۹۱)

         اجرای موفق طرح نوبت بندی ارجاع خدمات پاره وقت سازمان (طرحها و گزارشهاو …).

 

·  پس از ارائه گزارش عملکرد سال ۹۱ توسط رئیس سازمان، هیات رئیسه مجمع از آقای مهندس کلاهدوزها دعوت نمودند تا به عنوان بازرس سازمان نقطه نظرات خود را برای حضار قرائت نمایند.

·  مهندس کلاهدوزها در گزارش خود ضمن تایید گزارش ارائه شده توسط نماینده هیات مدیره ، از جمله از بابت کاهش هزینه ها، رعایت قوانین و مقررات و نیز سرمایه گذاریهای صورت پذیرفته از سوی سازمان را در خور تقدیر دانستند.

DSC03866

·  پس از گزارش بازرس، هیات رئیسه عملکرد سال ۹۱ را به رای گذاشتند که حضار با اکثریت قاطع به آن رای مثبت دادند و عملکرد سال ۹۱ تصویب شد.

·  در ادامه به دعوت هیات رئیسه، دکتر نبئی برنامه و بودجه سال ۹۲ را برای اخذ رای برای حضار ارائه نمودند که اعضاء سازمان نیز به آن رای مثبت دادند و برنامه و بودجه سال ۹۲ نیز تصویب شد.

·  در ادامه برنامه هیات رییسه برنامه با رای گیری از اعضاء ، چگونگی تعیین حق عضویت و ورودیه را به هیات مدیره سازمان تفویض اختیار نموده و روزنامه ولایت را به عنوان روزنامه کثیر الانتشار سازمان برگزیدند. ضمنا در خصوص برگزاری مجمع عمومی فوق العاده نیز تصمیم بر آن شد که طبق آیین نامه اجرایی اقدام گردد.

DSC03780

·  در خاتمه ، برنامه انتخابات بازرس سازمان برای سال ۹۲ نیز برگزار گردید که در نتیجه آقای مهندس غلامرضا کلاهدوزها به عنوان بازرس اصلی و آقای مهندس ابوالفضل شریف خواه نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب گردیدند.

DSC03913

·  جلسه در ساعت ۱۹ خاتمه یافت.

 

از نکات قابل توجه مجمع عمومی سال ۹۲، میتوان به حضور پرتعداد ، پرشور و بانشاط اعضاء، نظم و انظباط حاکم بر فضای جلسه، همدلی بیش از پیش اعضاء با مجریان و مسئولین سازمان، تنوع برنامه های فرهنگی و تبلیغی سازمان، پخش کلیپ های مرتبط با فعالیتهای سازمان و نهایتا حضور پررنگ اصحاب رسانه برای پوشش خبری برنامه های سازمان، اشاره نمود.

لذا ضمن قدردانی از مسئولین محترم سازمان امور اقتصادی استان ، از کلیه اعضاء ،مدیران و پرسنل زحمتکش سازمان به جهت زحماتی که در جهت برگزاری بهینه و باشکوهتر این مراسم داشتند، نیز قدردانی می گردد.

۰

4 نظر

 • سلام.
  ابتدا اینکه سالروز ۱۰سالگی سازمان رو خیلی تبریک می گم.
  دوم اینکه سایت سازمان خیلی زیبا شده و از این بابت بهتون تبریک می گم.
  سوم از اینکه سازمان اینچنان فعال و پویاست، باید به عواملش تبریک و شادباش بگم.
  چهارم اینکه پایدار باشید…

  ۰
 • با سلام حضور تمامی اعضاء و همکاران محترم عرصه معدن استان، بسیار روز با شکوه و به یاد مادنی بود و حداقل توانستیم در اوج غربت و غروب ارج همگانی جایگاه معدنی کشورو استان،فعل وجود و حضور را صرف نماییم امید ان دارم با اتحاد و همدلی تمامی شما عزیزان حضور، بتوانیم در توسعه و رشد علمی خدمات مهندسی معدن استان عزیزمان گامهای موثر و ماندگارتری خلق نموده و جایگاه ویژه معدن را در میان سایر رده های مهندسی برجسته تر و والاتر با همت و تلاش همگانی تثبیت نماییم. با تشکر از همه انهایی که در این روز شریک شادی شدند

  ۰
 • سپاس و درود و خسته نباشید فراوان برای تمام زحماتی که ریاست محترم سازمان، دبیر خانه خستگی ناپذیر و هیئت مدیره برای این سیستم متحمل می شوند.
  نظم و ترتیب، ادب و احترام، سرعت در ارائه خدمات و تللاش در جهت پویایی روز افزون، از اهداف عالی و گران سنگ جناب آقای دکتر نبئی عزیز بوده و هست و با هدایت صحیح این مجموعه، هر روز موفق تر نیز می شوند.
  دعای خیر اعضای سازمان مهندسی معدن به ویژه اعضای استان قزوین بدرقه راه خستگی ناپذیرتان.

  ۰
  • ممنون از عنایات شما عزیزان، حضور گرمتان ستودنی بود. امیدواریم همواره خدمتگزار قابلی برای شما عزیزان باشیم.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *