“گزارش برگزاری مجمع عمومی”

طبق اطلاع رسانی قبلی و با حضور بیش از ۵۰ نفر از اعضاء سازمان, مجمع عمومی عادی سالانه سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین در فراخوان نوبت دوم , در روز پنجشنبه مورخ  ۲۰ خرداد از ساعت ۱۷  الی ۱۹:۳۰  در محل سالن اجتماعات سازمان صنعت معدن و تجارت  استان قزوین برگزار گردید.

 

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران, رسمیت جلسه راس ساعت ۱۷توسط رئیس سازمان اعلان گردید و در ادامه دکتر نبئی, ضمن قدردانی از حضور اعضاء و عرض خیر مقدم به حاضرین از مدعوین خواستند تا طبق ماده ۵۰ آیین نامه اجرائی سازمان , هیات رئیسه جلسه را انتخاب نمایند.

حاضرین نیز از بین خود آقایان دکتر مهدی حسینی , مهندس محمد حسن زاده, مهندس محمد هاشم پیروز و خانم رویا یعقوبی را به عنوان رئیس, منشی و دو ناظر جلسه معرفی کردند.

هیات رئیسه جلسه پس از استقرر در محل ویژه, ضمن قرائت برنامه های مجمع, از دکتر نبئی دعوت نمودند تا عملکرد سال ۹۴ سازمان را ارائه نمایند.

دکتر نبئی نیز با تهیه فایل پاورپوینت بسیار گویا و جذاب به ارائه عملکرد سال ۹۴ سازمان پرداختند که مورد استقبال و تحسین ویژه اعضاء قرار گرفت.

20160609_175817

در ادامه مهندس نصری , بازرس محترم سازمان در سال ۹۴ با دعوت هیات رئیسه در جایگاه ویژه مستقر و به اظهار نظر در خصوص عملکرد سازمان در سال ۹۴ پرداختند و ضمن تایید عملکرد, از هیات مدیره سازمان بدلیل عملکرد مطلوب و در چهارچوب مقررات قدردانی نمودند.

اعضاء سازمان پس از استماع گزارش بازرس, به عملکرد سازمان در سال ۹۴ رای مثبت دادند و عملکرد سال ۹۴ تصویب شد.

پس از تصویب عملکرد سال ۹۴؛ دکتر نبئی به ارائه برنامه و بودجه سازمان در سال ۹۵ پرداختند که برنامه ها و بودجه پیش بینی شده نیز با استقبال اعضاء سازمان مصوب گردید.

در خلال جلسه روزنامه ولایت به عنوان روزنامه سازمان برای درج آگهی ها انتخاب گردید و میزان حق عضویت و ورودیه سازمان نیز طبق آیین نامه های ارسالی از سازمان مرکزی؛ مصوب گردید که به هیات مدیره تفویض گردد.

در انتهای جلسه نیز ضمن دعوت اعضای محترم سازمان به مراسم افطاری , انتخابات بازرس سازمان برای سال ۹۵ برگزار گردید و اعضاء سازمان آقای مهندس بابک نصری را به عنوان بازرس اصلی و آقای مهندس کاراندیش را به عنوان بازرس علی البدل برای سال ۹۵ انتخاب نمودند که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم. جلسه راس ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.

20160609_175651

در این راستا هیات مدیره سازمان, طی بیانیه ای از مسئولین سازمان صنعت معدن و تجارت به دلیل میزبانی مطلوب و نیز از کلیه عزیزانی که در برگزاری بهینه مجمع عمومی دخیل بوده اند و نیز از حضور گرم اعضاء سازمان قدردانی نمودند.

 

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *