💥دیدار و گفتگوی رییس سازمان و جمعی از فعالان عرصه معدن استان با معاونت عمرانی استانداری

 

💥دیدار و گفتگوی رییس سازمان و جمعی از فعالان عرصه معدن استان با معاونت عمرانی استانداری
🔻در این دیدار که شامگاه امروز در محل دفتر معاونت عمرانی استانداری قزوین برگزار شد، دکتر نبئی: ضمن تشریح جایگاه معدن در تولید و اشتغال و توسعه صنعتی استان، عنوان داشتند که توقعات از استانداری و زیر مجموعه آن بیش از همیشه است و بخش معدن از جنبه های فنی و اجتماعی نیازمند توجه است.

🔻در این جلسه خواسته معدنکاران استان در خصوص تشکیل شعب تخصصی دادگاه برای بررسی پرونده های معدنی، توسط رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان پیشنهاد گردید و تاکید شد به جهت کاهش معارضین بخش معدن ، معاونت عمرانی استانداری جلسات ویژه با مسولین ذی ربط و بویژه بخشداران و فرمانداران با هدف توجیه بیشتر ایشان و تبیین صحیح جایگاه معدن در توسعه مناطق محروم ،ترتیب دهند.

🔻مهندس فرخزاد نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه رفیع بخش معدن ، ضمن پذیرش پیشنهادات، وعده کردند تا در اسرع وقت پیگیر تشکیل شعبه دادگاه تخصصی معدن و نیز جلسه توجیهی برای بخشداران و فرمانداران استان باشند.

🔻معاون عمرانی استانداری، معدن را بهترین گزینه برای توسعه اقتصاد مقاومتی عنوان کردند و از عزم معاونت عمرانی در جهت کمک به توسعه هر چه بیشتر بخش معدن و صنایع معدنی استان خبر دادند.

مهندس فرخزاد، ادامه داد که معاونت عمرانی در جهت به حداقل رساندن مشکلات و مصائب معدنکاری از هیچ تلاشی فروگزار نخواهد کرد.

آقای توکلی نیا، رییس خانه معدن استان نیز در این جلسه ضمن تشریح عملکرد بخش معدن استان، کنترل بار مجاز ترابری معادن در جاده های روستایی را از اولویتهای معادن عنوان کردند و از مسوولین ذی ربط مساعی بیشتر از بخش معدن را درخواست نمودند.

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *