“۲۰ شهریور, بازدید از معدن بنتونیت نیاق و کارخانه کاشی الوند”

طبق مصوبه مورخ ۹۳/۱/۲۴ کمیته تدوین دستورالعمل­های سازمان نظام مهندسی معدن ایران، به منظور تشویق اعضا برای مشارکت در برنامه­ های بازدید فنی از معادن و صنایع معدنی کشور، مقرر گردیده به ازای هر برنامه بازدید گروهی (یک یا چند روزه) که توسط سازمان استان ترتیب داده می­شود، ۰/۲۵ امتیاز و تا سقف۱ امتیاز در بخش خدمات برجسته برای صدور پروانه اشتغال یا ارتقاء پایه منظور شود. این دستورالعمل از ابتدای سال ۱۳۹۳ قابل اجرا است.

لذا با عنایت به استقبال اعضاء از بازدید قبلی از مراحل استخراج و فرآوری مواد اولیه صنعت شیشه  و نیز بازدید از کارخانجات شیشه قزوین, سازمان استان قزوین جهت بهره مندی اعضاء محترم استان از مزایای این طرح اقدام به هماهنگی و برنامه ریزی جهت انجام بازدید از معدن بزرگ بنتونیت نیاق و نیز بازدید از کارخانجات تولید کاشی الوند نموده است.

متقاضیان و علاقمندان شرکت در این طرح که زیر نظر گروههای تخصصی سازمان برگزار خواهد شد می توانند حداکثر تا ۱۸ شهریور ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند (با عنایت به محدود بودن ظرفیت پذیرش , اولویت با اعضائی است که زودتر ثبت نام می نمایند).

محلهای مورد بازدید

الف) معدن بنتونیت نیاق- کیلومتر ۷ شمال شهر قزوین

ب) مجتمع کارخانجات کاشی الوند – واقع در شهر صنعتی البرز قزوین

 Round_Mountain_gold_mine_aerial.jpg

زمان بازدید

روز پنج شنبه ۲۰ شهریورماه, از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ ( مبدا حرکت دبیرخانه سازمان)

 

 میزان شهریه

برای اعضاء پروانه دار ۱۵۰۰۰ تومان و برای اعضاء فاقد پروانه ۳۰۰۰ تومان

 

شرکت­ کنندگان در برنامه بازدید در صورت تمایل به کسب امتیاز مربوطه, باید گزارش تهیه و در صورت امکان همراه با پیشنهادهای اصلاحی ارائه نمایند. این گزارش­ها توسط کمیته­ های تخصصی بررسی و ضمن استفاده از پیشنهادهای اعضای بازدید کننده و انتقال آن به واحدهای مورد بازدید، کیفیت گزارش را نیز ارزیابی کنند. در پایان هر برنامه بازدید و پس از تائید گروه­ های تخصصی، برگ تایید  توسط رئیس سازمان استان صادر و جهت منظور نمودن امتیاز آن به کمیته تشخیص صلاحیت استان ارائه می­شود.

مدیریت آموزش سازمان

 

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *