“زمان برگزاری آزمون جامع دوره آموزشی نظارت بر عملیات حفاری و تجهیز چاه آب مشخص شد”

همانگونه که قبلا به اطلاع شرکت کنندگان دوره آموزشی حفاری چاه رسیده است ، مقرر شده بود تا آزمون پایانی دوره مربوطه در پایان دوره برگزار گردد. ولی نظر به درخواست برخی از شرکت کنندگان محترم مبنی بر تاخیر در برگزاری آزمون جهت در اختیار داشتن وقت مناسب جهت مطالعه و بنابر تشخیص کمیته مشترک بین سازمان نظام مهندسی معدن استان و شرکت آب منطقه ای استان ، مقرر گردید تا آزمون پایان دوره آموزشی نظارت بر حفاری و تجهیز چاههای آب استان قزوین در مورخه شنبه ۱۵ اسفند ماه (دو هفته پس از پایان کلاسها) راس ساعت ۱۵ به صورت تستی- تشریحی در محل شرکت آب منطقه ای استان واقع در ابتدای بلوار شهید باهنر برگزار گردد.

 

azmon

لازم به یادآوری است که در این آزمون شرکت کنندگان دوره از منظر هر دو دوره ( اعم از قوانین و مقررات و نیز اصول فنی و علمی عملیات حفاری) که توسط اساتید به ترتیب مهندس زمانی و دکتر بیدختی تدریس شده است محک خواهند خورد. پس از پایان آزمون و تصحیح اوراق توسط اساتید و تایید آن توسط مدیریت آموزش و پژوهش سازمان ، اعضایی که حائز نمره ۱۵ از ۲۰ باشند برای شرکت در دوره کارگاهی و بازدید علمی فراخوانده می شوند.

نکته: مدت زمان تقریبی آزمون حدود ۲ ساعت پیش بینی گردیده است و چون غیبت در امتحان به هیچ وجه پذیرفته نمی باشد و برگزاری امتحان برای افراد غایب به هیچ طریقی مقدور نیست، لذا از شرکت کنندگان درخواست می گردد که در این خصوص مسئولین برگزاری را مساعدت نمایند.

با آرزوی موفقیت برای همه شرکت کنندگان محترم

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *