“شرایط ویژه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بمناسبت روز مهندس”

نظر به استقبال گسترده اعضاء سازمان نسبت به عضویت در صندوق قرض الحسنه و پرداخت بیش از ۶۳۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه بدون بهره طی سال جاری، به مناسبت روز مهندسی (۵ اسفند) طرح ویژه پذیرش درخواست تسهیلات جهت اطلاع متقاضیان عضویت در صندوق و نیز اعضاء متقاضی تسهیلات ایفاد می گردد:

۱-    با توجه به محدودیت منابع مالی ثبت نام متقاضیان به صورت محدود صورت می پذیرد و اولویت ارائه تسهیلات نیز تاریخ تکمیل موجودی عضو می باشد. لذا توصیه می گردد متقاضیان محترم با هماهنگی نماینده هیات مدیره صندوق ( دکتر نبئی) تا تاریخ پنج شنبه ۴ اسفند  نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی خود اقدام نمایند. بدیهی است افرادی که پس از این تاریخ اقدام نمایند در اولویت نبوده و به صورت عادی مورد پذیرش قرار می گیرند.

۲-  متقاضی تسهیلات می بایست درخواست خود را حداقل یک ماه قبل از موعد تقریبی دریافت تسهیلات و پس از طی حداقل ۳ ماه تا ۵ ماه از آخرین تغییرات موجودی خود به مسئول صندوق ارائه نماید و موعد تقریبی اعطای تسهیلات از خرداد ماه سال آتی پیش بینی می گردد.

۳-    مبلغ درخواستی ، نحوه بازپرداخت و میزان اقساط طبق شرح جدول ذیل می باشد:

ارقام به ریال می باشد

مبلغ تسهیلات

مدت بازپرداخت

مبلغ اقساط

میزان موجودی حساب از سه ماه قبل از ارائه درخواست تسهیلات

۱

۲۴۰۰۰۰۰۰

۱۰ ماه

۲۴۰۰۰۰۰

۱۰۰۰۰۰۰۰

۲

۲۰۰۰۰۰۰۰

۱۰ماه

۲۰۰۰۰۰۰

۸۵۰۰۰۰۰

۳

۳۰۰۰۰۰۰۰

۱۲ ماه

۲۵۰۰۰۰۰

۱۴۰۰۰۰۰۰

* لازم به ذکر است که تسهیلات فوق مشمول هیچگونه بهره ای نمی باشند و با کمترین تشریفات اداری پرداخت می گردند.

۴-     افرادی که در گذشته از صندوق وام اخذ نموده اند به شرط خوش حسابی و نیز افزایش حداقل ۲۰ درصدی موجودی پس از ۳ ماه از پرداخت آخرین قسط خود ،می توانند مجددا درخواست تسهیلات نمایند.

“در خاتمه از کلیه عزیزانی که در امر خداپسندانه قرض الحسنه، ما را یاری می نمایند قدردانی می گردد”

۰

2 نظر

 • ba salam va khaste nabashid agar emkan inke modate baz pardakht tolanitar shavad fekr mikonam ke behtar basheh ba tashakor baqeri

  ۰
  • با سلام
   شرایط اعلام شده با توجه به منابع مالی صندوق بوده و در صورت تقویت منابع مالی از طریق عضویت بیشتر اعضا در صندوق امکان طولانی تر شدن مدت بازپرداخت میسر خواهد گردید.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *