“قابل توجه مسئولین فنی معادن”

قابل توجه کلیه مسئولین فنی معادن

مسئولین فنی معادن موظفند که آخرین تغییرات مربوط به معادن تحت مسئولیت خود را در پایگاه اطلاعات اعضاء سایت سازمان مرکزی به ادرس www.ime.org.ir (بخش اعضاء – بخش معادنی که عضو مسئولیت آنها را بر عهده دارد) وارد نمایند. لازم به ذکر است که پرینت فرمهای تکمیل شده از مسئولین فنی در هنگام تمدید قرار داد توسط دبیرخانه سازمان درخواست خواهد شد.

ضمنا تهیه و ارائه گزارش مسئول فنی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و نیز به سازمان نظام مهندسی استان از اهم وظایف مسئولین فنی بوده و به زودی طرح نظارت بر عملکرد مسئولین فنی و به جهت کنترل موارد فوق الذکر اجرا خواهد شد.

۰

2 نظر

 • با سلام . اگر امکانش هست لینک مستقیم صفحه مورد نظر از ادرسی که به همین منظور در بالا ذکر شده ، قرار داده شود . ممنونم .

  ۰
  • سلام
   در مواردی که ورود به صفحه اختصاصی هر عضو به لحاظ امنیتی نیازمند وارد کردن کلمه عبور و رمز عبور می باشد، امکان لینک کردن مستقیم به صفحه هر عضو وجود ندارد. لذا با توجه به اینکه لینک سایت مذکور در ستون سمت چپ سایت سازمان وجود دارد، هر عضو می تواند پس از ورود به سایت مربوطه در صفحه اول آن سایت در بخش بانکهای اطلاعاتی با وارد کردن شماره عضویت به عنوان کلمه عبور و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور وارد بخش مربوط به خود شود.

   ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *