“پیش ثبت نام دوره های آموزشی ارتقای پایه سال ۹۴”

نظر به درخواست برخی از اعضاء جهت برگزاری دوره های آموزشی ارتقاء پایه، مدیریت آموزش سازمان لیست دوره هایی که آمادگی آنها برای برگزاری در سازمان استان در سال ۱۳۹۴ فراهم است را به شرح ذیل اعلان می نماید.

qazvin mine
مستدعیست اعضایی که متقاضی شرکت در دوره های آموزشی مذکور می باشند در اسرع وقت و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری، نسبت به پیش ثبت نام دوره ها اقدام نمایند.
مدارک مربوط به پیش ثبت نام
• ارائه کارت عضویت معتبر ( یا نداشتن بدهی حق عضویت)
• فیش پرداخت شهریه دوره به مبلغ ۴P معادل ۲۰۸۰۰۰ تومان برای هر دوره (برای اعضاء کارورز ۳Pمعادل ۱۵۶۰۰۰ تومان) و هزینه شرکت در آزمون پایانی (برای افرادی که قبلا دوره را گذرانده و گواهی آن را ارائه می دهند), معادل ۱۵۶۰۰۰ تومان می باشد. (استثنائا هزینه شرکت در دوره GIS برابر با ۲۶۰۰۰۰ تومان می باشد)

تخفیف ویژه برای اعضایی که همزمان در چند دوره ثبت نام می نمایند (۱۰ درصد) در نظر گرفته شده و از مبالغ فوق کسر خواهد شد”
• فرم تکمیل شده ثبت نام (موجود در دبیرخانه سازمان)

جدول دوره های پیشنهادی جهت پیش ثبت نام ارتقاء پایه سال ۱۳۹۴
نام دورهای رسته اکتشاف
نقشه خوانی زمین شناسی
شناخت و کاربرد نقشه زمین شناسی و توپوگرافی
ژئوشیمی اکتشافی
تهیه نقشه های زمین شناسی
محاسبه ذخیره به روش کلاسیک
اصول تهیه گزارش پایان عملیات اکتشاف
تهیه طرحهای اکتشافی اکتشاف
آموزش مسئولین فنی اکتشاف

دورهای رسته مشترک (همه رسته ها)
آشنایی با قوانین معدن
GIS پیشرفته
GIS مقدماتی
نمونه برداری عمومی

مدت دوره نام دورهای رسته استخراج
آشنایی با معادن زیر زمینی
اصول تهیه طرحهای بهره برداری
آشنایی با روشهای استخراج سنگهای تزئینی و نما
مسئولین فنی استخراج
معادن سطحی

زمان برگزاری:

تیر، مرداد و شهریور و حداکثر تا پایان مهر سال جاری و خارج از ساعات اداری و عموما بعدازظهر۴شنبه و صبح و بعد از ظهر ۵ شنبه و جمعه هر هفته (کلاسهای هر دوره معمولا در ۴ روز خاتمه می یابد).

یادآوری :

طبق دستورالعملهای موجود، اعضائی که تمایل به ارتقاء پایه پروانه اشتغال خود را دارند، می بایست علاوه بر ارائه سایر مدارک مربوطه، به تعداد ۵، ۴ و ۳ دوره آموزشی ارتقاء پایه را برای ارتقاء به ترتیب از پایه سه به دو، دو به یک و یک به ارشد بگذرانند. این دوره ها با مجوز کمیته آموزش سازمان مرکزی و به مدیریت سازمانهای نظام مهندسی استانها برگزار می گردد.
زمان ارائه در خواست ارتقاء پایه نیز، سپری شدن ۴، ۵ و ۶ سال (در مشاغل مهندسی معدن ) از تاریخ صدور پروانه به ترتیب در پایه های ۳، ۲ و ۱ می باشد.

نکته
• کلیه مدارک مربوطه در حین پیش ثبت نام دوره ها دریافت می گردد.
• فقط دوره هایی برگزار می گردد که به حد نصاب ۱۰ نفر شرکت کننده برسد و در صورتی که دوره ای به حد نصاب نرسد مدارک متقاضیان آن دوره عودت می گردد و می توانند در سایر دوره هایی که به حد نصاب رسیده است شرکت نمایند.
برنامه قطعی برگزاری دوره ها ، بلافاصله پس از پایان یافتن مهلت پیش ثبت نام و متناسب با تعداد شرکت کنندگان و برای دوره های به حد نصاب رسیده تدوین گردیده و به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیریت آموزش و پژوهش سازمان

۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *