“مجمع عمومی سال ۹۱ برگزار شد”

مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین بعد از آنکه در نوبت نخست فراخوان (۲۸ اردیبهشت سال جاری) به حد نصاب نرسید، در نوبت دوم با حضور بیش از ۵۰ نفر از اعضاء سازمان روز ۵ شنبه ۱۸ خرداد ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات سازمان امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

جلسه از ساعت ۴:۳۰ دقیقه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و در ادامه خانم پیری زکی مجری محترم مجمع در سه سال اخیر، ضمن عرض خیر مقدم، برنامه مجمع را برای حضار قرائت نمودند و از اعضاء خواستند تا طبق ماده ۵۰ آئین نامه اجرایی از بین خود یک رئیس ، یک منشی و دو ناظر را برای اداره مجمع معرفی نمایند. که در این راستا آقایان دکتر مهدی حسینی و مهندس محمد هاشم پیروز به عنوان رییس و منشی و اقای احمد حسین زاده راد و خانم فتانه عابدی به عنوان ناظر از سوی اعضاء انتخاب گردیدند.

هیات رییسه مجمع پس از استقرار در جایگاه ویژه، ضمن مرور برنامه، از نماینده هیات مدیره درخواست نمودند که ابتدا گزارش عملکرد سال ۹۰ و در ادامه برنامه و بودجه پیشنهادی سال ۹۱ را ارائه نمایند.

بدین منظور اقای دکتر نبئی رییس محترم سازمان، به نمایندگی از هیات مدیره به تشریح مفصل عملکرد سازمان در سال ۹۰ پرداختند. پس از ارائه گزارش ، رییس مجمع از حضار خواستند که به بیان نقطه نظرات خود در خصوص عملکرد بپردازند که چند تن از اعضاء سوالاتی را مطرح و آقای دکتر نبئی به سوالات پاسخ دادند.

در ادامه نیز هیات رییسه از بازرس سال ۹۰ سازمان، آقای مهندس امیری فر خواستند که گزارش خود را ارائه نمایند. بازرس سازمان نیز با ارائه چند پیشنهاد، کلیات عملکرد را مطابق دستورالعملها و قوانین موجود سازمان توصیف نمودند.

پس از ارائه گزارش بازرس، عملکرد سازمان در سال ۹۰ به رای گذاشته شد که با اکثریت قاطع آرا تصویب گردید.

پس از تصویب عملکرد سال ۹۰، دکتر نبئی به ارائه برنامه و بودجه سال ۹۱ پرداختند که با ادله ای که برای برنامه های خود ارائه نمودند و با به بحث گذاشتن موضوعات از سوی حضار ، در نهایت حضار محترم مجمع با اکثریت آرا برنامه و بودجه سال ۹۱ را نیز تصویب نمودند.

از برنامه های دیگر مجمع تصویب حق ورودیه، حق عضویت و تعیین روزنامه رسمی بود که تعیین حق عضویت و ورودیه به هیات مدیره سازمان محول گردید و روزنامه ولایت نیز کما فی السابق به عنوان روزنامه رسمی برای درج آگهی های سازمان در نظر گرفته شد.

یکی از برنامه های مجمع عمومی تعیین بازرس اصلی و علی البدل سازمان برای سال ۹۱ بود که در این راستا انتخابات بازرس سازمان پس از پایان سایر برنامه های فوق الذکر، برگزار گردید و از بین داوطلبین ، آقای مهندس غلامرضا کلاهدوزها با ۳۶ رای و آقای مهندس علی امیری فر با ۱۳ رای به ترتیب به عنوان بازرس اصلی و علی البدل به مدت یک سال انتخاب گردیدند.

در خاتمه از همکاری کلیه عزیزانی که مار را در برگزاری این مراسم یاری نمودند بویژه مسئولین محترم سازمان امور اقتصادی و دارایی استان ، سازمان بسیج مهندسین استان و همچنین از اعضاء محترمی که در مجمع حضور یافتند قدردانی می نماییم و برای کلیه عزیزانی که برای سازمان زحمات فراوانی می کشند، اعم از پرسنل، هیات مدیره، اعضاء گروههای و کمیته های تخصصی، بازرس و … آرزوی موفقیت می نماییم.

روابط عمومی سازمان

۰

1 نظر

  • سلام و خسته نباشید. من به نوبه ی خودم از زحمات دکتر نبئی قدردانی می کنم. زحمات ایشون با وجود مشکلات بی شمار جای تقدیر و تشکر داره. امیدوارم امسال با برنامه های در نظر گرفته شده در جهت پیشرفت سازمان موفق تر باشند.

    ۰

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *